#1 2011-08-10 20:50:25

pirath440

Moderator

Zarejestrowany: 2011-06-29
Posty: 98
Punktów :   

wzwiad z rogalem



1.Czy bedziesz kontynuował nagrywanie swojego rapu?2.dlaczego nie odpisujesz na dissy?3.a ty jak oceniasz 2010 rok i czy masz jakieś plany na następne lata?4.jak sądzisz kto ma większe szanse wygrać bitwe ja czy wiciu?5.co masz do powiedzenia na temat wkładu stódia Lodzisława w diss kurka na ciebie ?tylko dwie osoby i do tego jeszcze nie słyszeli twojego rapu,teraz są za tobą.)to ten diss w którym na początku było to Lodzisława!co darek powiedział.6.co powiesz w sprawie twojej bójki z kurkiem po dissach?7.czy   zamierzasz mieć tera lub w przyszłości jakiś beef? 8.thx za odpowiedzi.


SZACUNEK PEJI Z ULICY

Offline

 

#2 2011-08-11 08:57:50

 Rogal

Miszczu stronki

Skąd: K.B
Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 238
Punktów :   

Re: wzwiad z rogalem

1. Raczej tak, nie wiem jak długo, ale myślę że nagram jeszcze niemało.
2. Dissy nie są czymś co by mnie pociągało. Myślę że hip hop jest wolny nie dlatego żebyś mógł kogoś zbluzgać i żeby on ci odpowiedział, ale dlatego, żebyś mógł wyrażać siebie i swoje poglądy. Więc nie jest to tak, że się boję czy wstydzę itp.
3. 2010 - wtedy właśnie zacząłem nagrywać, nie? Jest to najważniejszy rok dla kazimierskiego rapu, bo w tym roku powstały pierwsze kawałki, pierwsze teksty na kartkach. To był dobry rok. Plany na przyszłość? W tym roku chciałbym nagrać jeszcze dwie płyty, jedną solową i jedną z Pirathem. Nie wiem jak to wszystko się ułoży, ale jeśli uda mi się nagrać te dwie do końca roku to będę mógł powiedzieć, że wykonałem plan. O 2012 jeszcze nie myślę.
4. Trudno jest ocenić bo nie wiem na co stać Wicia. Ty masz dobre rymy i tak trzymaj. Wiciu natomiast, tak jak ja, dużo czyta więc ma spory zasób słów i myślę że potrafi napisać coś dobrego, dlatego niecierpliwie czekam na beef.
5. Sory, ale nie kojarzę tego dissa. Przykro mi.
6. Już kiedy kurek przyszedł z tobą by mnie wyzwać na pojedynek wiedziałem że sterują nim koledzy. Sam na pewno nie zrobiłby czegoś takiego, bo wiem że by się bał. Walczył słabo, ale nie mogę powiedzieć że ja dałem z siebie wszystko. Wszystko wyglądało na to, że wygrałem i wtedy znowu kumple powiedzieli kurkowi co ma robić i z zaskoczenia znowu zaatakował. Żałosne. Mógł wtedy dostać jeszcze raz, ale najpierw próbowałem oddać okulary człowiekowi którego zwą Chanycz, a ten stał i się na mnie patrzył. Przez cały ten czas kurek nie potrafił mi nic zrobić, mimo że się słabo broniłem. Wiem teraz, że kurkiem manipulują koledzy, a on nie potrafi przegrać z honorem. Dzięki wszystkim za wsparcie.
7. Nie
8. Spoko. Peace.

Offline

 

#3 2011-08-11 11:52:01

Magu997

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2011-08-11
Posty: 5
Punktów :   

Re: wzwiad z rogalem

o kurde no tego piratha i rogala to bym o ałtograw poprosił chociaż nic z ich utworów nie słyszałem

Offline

 

#4 2011-12-24 20:13:43

pirath440

Moderator

Zarejestrowany: 2011-06-29
Posty: 98
Punktów :   

Re: wzwiad z rogalem

wogule magu to co ty jesteś i kto tu jesteś bo nie kojarze


SZACUNEK PEJI Z ULICY

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl