#1 2011-08-10 11:04:43

 Rogal

Miszczu stronki

Skąd: K.B
Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 238
Punktów :   

OCENIAMY KAZIMIERSKI RAP

Każdy ocenia raperów z Kazimierza. Oto lista:
-Pirath
-Rogal
-Tymex
-MC Dziadzia
-Kuba Kurek (nie wiem jakie ma pseudo)
-Judash
Oceniamy dowolnie, ale najlepiej napisać coś takiego:
**** (nazwa rapera)
**** ma dobre rymy, słaby styl
itp. itd.
A na koniec w tych kategoriach od 0 do 10
-Rymy
-Styl
-Tematyka

Offline

 

#2 2011-08-10 11:41:30

pirath440

Moderator

Zarejestrowany: 2011-06-29
Posty: 98
Punktów :   

Re: OCENIAMY KAZIMIERSKI RAP

ja mam strasznie słaby styla ale inni dla mnie wychodzą tak:

1.Rogal
-rymy-9
-styl-10
-tematyka 10
2.Tymex
-rymy-5
-styl-2
-tematyka-0
3.MC Dziadzia
-rymy-7
-styl-4
-tematyka-6
4.Kuba Kurek-<on tak sie właśnie nazwał-imieniem i nazwiskiem>
-rymy-6
-styl-3
-tematyka-3
5.Judash
-rymy-10
-styl-10
-tematyka-9

krótko co mi sie podoba a co nie:

Rogal:podoba mi sie twój styl i to że nie ustajesz jak inni i ciągle robisz płyty a także to że jesteś nie tylko raperem ale i dj.
         nie podoba mi sie że nie odpowiadasz na dissy nawed na tak słabego rapera jak tymex,kuba jest słaby ale odpowiadałem,aż w końcu go zniszczyłem 2 dissami z mc dziadzią.

Tymex:podoba mi sie w nim to że umie składać tekst,co prawda ciężko mu to przychodzi ale zawsze.
           nie podoba mi sie w nim to że ma paskudny styl i nie może dopasować sie do bitu

MC Dziadzia:podoba mi sie w nim to że zawsze z humorem podchodzi do nagrywania i stara sie wyjść jak najlepiej.

nie podoba mi sie w nim że często ma problemy z tekstem i potrzebuje pomowy z wymyślaniem.

Kuba Kurek:podoba mi sie to że otwarcie powiedział że nie podoba mu sie mój rap i sam mnie zaatakował.
                 nie podoba mi sie to że nie potrafi przegrywać i zachowania typu"ja jestem lepszym raperem i wszystkich bym zniszczył".

Judash:podoba mi się w nim to że zawsze jak coś nagrywamy przedstawia swoje pomysły i planuje nagranie.
            nie podoba mi  sie to że on nic swojego nie wymyśla zawsze trzeba mu podsunąć jakiś pomysł,ale jak już go ma to ciekawie opisze go rymami.




hmmm po bitwie  będzie można dopisać do listy wicia ale dopiero po bitwie sie okaże jak sie prezentuje


SZACUNEK PEJI Z ULICY

Offline

 

#3 2011-08-10 14:33:11

 Rogal

Miszczu stronki

Skąd: K.B
Zarejestrowany: 2010-11-09
Posty: 238
Punktów :   

Re: OCENIAMY KAZIMIERSKI RAP

1. Pirath
-rymy-9
-styl-4
-tematyka-5
2. Tymex
-rymy-3
-styl-2
-tematyka-0
3. MC Dziadzia
-rymy-6
styl-3
tematyka-3
4. Kuba Kurek
-rymy-2
-styl-1
-tematyka-0
5. Judash
nie mogę ocenić bo nie słyszałem jego kawałków
Pirath: Podoba mi się to że dissujesz kurków i że chcesz stworzyć jakąś grupę. No i twoje rymy. Nie podoba mi się to że nagrywasz prawie tylko dissy i mało pracujesz nad stylem
Tymex: podoba mi się to że stanął do beefu z Pirathem, nie podoba mi się że wogóle rapuje bo nie potrafi
MC Dziadzia: podoba mi się to że potrafi zmieniać głos i nagrywa z Pirathem, nie podoba mi się styl, powinien trochę popracować
Kuba Kurek: podoba mi się że stanął do beefu z Pirathem, nie podoba mi się że robi z siebie wielkiego koksa a nie potrafi nic
Judash: nie mogę ocenić, nie słyszałem żadnych jego kawałków

Offline

 

#4 2011-08-10 20:15:28

pirath440

Moderator

Zarejestrowany: 2011-06-29
Posty: 98
Punktów :   

Re: OCENIAMY KAZIMIERSKI RAP

z judashem jest ten problem ze sie wstydzi i jego kawalki nie wychodziły z grona studia _Lodzisława_.


SZACUNEK PEJI Z ULICY

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plairedale terrier oddam materace janpol